وبلاگ

تغییر پسورد اینستاگرام

تغییر پسورد اینستاگرام

 

تغییر دادن پسورد اینستاگرام در شرایطی که ما پسورد عبور خود را می دانیم، کاری بسیار ساده است و در  چند ثانیه قابل انجام است. مراحل تغییر پسورد اینستاگرام در شرایطی که پسورد عبور فعلی خود را می دانیم، را در ادامه مطرح میکنیم. اما اگر پسورد خود را فراموش کرده باشید باید به مطلب بازیابی پسورد اینستاگرام مراجعه کنید.

  1.  اینستاگرام را باز کنید.
  2. وارد پروفایل خود شوید.
  3. از منوی بالای صفحه، گزینه “Settings” را انتخاب کنید.
  4. در صفحه تنظیمات گزینه “Password” یا رمز عبور را انتخاب کنید.
  5. در صفحه باز شده ، در قسمت بالا پسورد فعلی رو بزنید. در کادر وسط پسورد جدید را وارد کنید. در کادر آخر مجددا پسورد جدید خود را وارد کنید و سپس جهت تغییر پسورد خود تایید کنید.

 

 

پسورد اینستاگرام

توجه داشته باشید که الزامی است جهت تغییر پسوردخود ، رمزمورد نظرتان شامل شش کاراکتر از جمله حروف عدد و نشانه ها باشد. جهت جلوگیری از هک شدن و امکان نفوظ پسورد خود را تا شانزده کاراکتر انتخاب کنید. همچنین استفاده از پسورد های ساده را نیز فراموش کرده و تنها از پسورد های قوی استفاده کنید.

پیشنهاد می کنیم برای گذاشتن رمز وارد لینک زیر شده و یک پسورد قوی برای خود بسازید.

 

پسوردساز امن اینستاگرام

بهتر است بدانید اگر تلفن همراه شما در دسترستان قرار ندارد می توانید به وسیله ی وب سایت اینستاگرام نیز این عملیات را انجام داده و برای تغییر پسورد خود اقدام کنید. در راستای این موضوع پس از وارد شدن به اکانت خود طبق فرایند مشخص شده پسورد قبلی خود را وارد نموده سپس پسورد جدیدتان را مشخص کرده و در فیلد بعدی نیز آن را تکرار کنید. در انتها گزینه ی تغییر پسورد را انتخاب کرده و به کار خود پایان دهید.

 

پسورد اینستاگرام

 

ممنون از همراهیتون…

 

.

پیام بگذارید

تماس با ما
021-22861835